Rozhovory

Veronika Kokočeva - Královna České pokerové tour

Veronika Kokočeva - Královna České pokerové tour 13.01.2014

Známá osobnost lokálních pokerových eventů Veronika Kokočeva pro Card Player Czech & Slovak 05-06/2013 – tedy poslední vydání minulého roku říká: „Zaprvé si nemyslím, že jsem nejlepší turnajová hráčka v ČR. Nevím, kdo to říká. A také bych se určitě nenazvala profesionální hráčkou. Neživí mě to. Hraji pár turnajů v měsíci. V tuto chvíli na to ani nemám tolik času. A přiznám se... Čti »


Vítek

Vítek "indy.songo" Pešta 21.11.2013

Čerstvý Mistr České republiky v NLH 6-maxu Vítek Pešta letos sbírá tituly jeden za druhým. Překonal pole netradičních mistrovských turnajů v pražském Casinu Amabassador, získal druhý titul šampiona prestižní České pokerové tour a v těchto dnech okupuje stoly Card Casina Prague, kde bojuje o mistrovské tituly Czech Poker Festivalu 2013. "Online ti dá herně nejvíce zkušeností. Pouze živo... Čti »


Michal Maryška - Srdce hráče a duše básníka

Michal Maryška - Srdce hráče a duše básníka 27.09.2013

Říkají mu „Lenin“, nejspíše kvůli typické čapky, kterou většinou nosí při hře – jednu s vlaječkou na mezinárodní turnaje a druhou obyčejnou na jiné MTT a cash game. Michal Maryška se v pokerovém byznysu v České republice pohybuje již mnoho let a jeho existence v komunitě producentů, hráčů a podnikatelů je provázena několika kontroverzními příběhy. I přes tvrzení „zlých jazyk... Čti »


Jan Nakládal - Shooting Star z Hané

Jan Nakládal - Shooting Star z Hané 18.09.2013

Z letošní rekordní World Series of Poker zbývá odehrát finálový den posledního 62. eventu – Main Eventu WSOP. Známá devítka hráčů „November Nine“ se utká o celkových $ 26.662.046 a nový světový šampion si připíše přes 8,3 milionů dolarů. Jeden z našich nadějných mladých profíků bude 4. listopadu 2013 ve slavném klání chybět, přestože se po několikadenním turnajovém maratonu propracoval až do 7.... Čti »


Milan Sláma

Milan Sláma 04.06.2013

ROZHOVOR s předsedou Asociace Českého Pokeru o současném stavu pokeru a legislativy v ČR. "Jelikož jsme časopis, který chce převážně mapovat pokerovou scénu v Česku a na Slovensku, nesmí v jednom z našich prvních čísel chybět rozhovor s předsedou Asociace českého pokeru, Milanem Slámou. Doufejme, že díky tomuto rozhovoru bude zodpovězeno mnoho otazníků, které visí jak Damoklův meč nad česko... Čti »


Leon Tsoukernik

Leon Tsoukernik 10.03.2013

Rozhovor s majitelem a manažerem KING´S Casina Leonem Tsoukenikem o historii rozvadovského Casina, o jeho začátcích a dlouhé cestě k metě nejluxusnějšího a největšího Casina v Evropě. Úvodem je třeba podotknout, že rozhovor se nerodil lehce, neboť pan Tsoukernik není jen úspěšným byznysmenem, ale i výborným hráčem pokeru. A po jeho návratu z jednoho tripu za pokerem do Německa jsme se ho zeptal... Čti »


Martin „AABenjaminAA“ Hrubý

Martin „AABenjaminAA“ Hrubý 10.03.2013

Martin „ AABenjaminAA“ Hrubý zahájil svoji čtvrtou sezonu jako, teď již jediný, český člen Teamu PokerStarPro. Martin Stazsko tým opustil a chce se věnovat více "jinému stylu" hraní, tak jsme se Martina zeptali i na tuto situaci. Martin se nám i svěří,  kolik času věnuje live pokeru,kolik grindění, kde ho můžeme v nejbližší době potkat a kolik času mu zbývá na rodinu. Márty, zahájil js... Čti »


1234