Rozhovory

Miroslav Lelek - Poker je o dobrých a zlých rozhodnutiach

Miroslav Lelek - Poker je o dobrých a zlých rozhodnutiach 14.07.2014

"Vo všeobecnosti je to tak, že u rekreačných hráčov platí názor, že poker je o šťastí a u hráčov, ktorí sa hrou živia alebo ho berú seriózne prevláda názor, že poker je o dobrých a zlých rozhodnutiach. Ja osobne sa prikláňam k druhej domnienke, čím však nechcem povedať, že šťastie v pokri nie je potrebné. Keď si však zoberieme dlhší časový úsek, a to nielen tak malú vzorku ako napríklad tri tur... Čti »


Liv Boeree - Holka z Kentu

Liv Boeree - Holka z Kentu 04.06.2014

"...když se nad tím zamyslíš, je to šance pro začínající hráče, aby se mohli zapojit, takže to bude více amatérské pole. Ale proč by to někdo nechtěl hrát? Je to super. Chápu, že to může být trochu frustrující, ale na druhou stranu, musíš pochopit, že se lidé učí. Chceme nové hráče. Je třeba trpělivosti vůči všem. Jsou tam lidé, kteří se chtějí pobavit a jsou tam hráčky, které se učí. Budou pom... Čti »


Barbora Mlejnková - Česká pokerová princezna

Barbora Mlejnková - Česká pokerová princezna 15.05.2014

"Podle mě to někteří muži nedávají díky své ješitnosti – ať to, že je žena odmítne, nebo to, že je občas holka přehraje. Možná jim vadí moje orientace. Zatím se mi ovšem opravdu nestalo, aby za mnou někdo přišel v casinu a řekl mi rovnou, že jsem něco špatně zahrála nebo že jsem kráva namyšlená," svěřuje se Bára Mlejnková v rozhovoru pro letošní třetí vydání časopisu Card Player Czech &... Čti »


Lubor Dědič - Poker-robot cash game scény

Lubor Dědič - Poker-robot cash game scény 11.05.2014

"Bylo to dost problematické. Hned na začátku jsem měl u stolu Jennifer Harman. Neustálé se kolem ní motali nějací chlapi a redaktoři. To jsem vůbec nechápal. Sedl jsem ke stolu a dostal jsem nějaké hezké karty, něco jako eso-král v barvě. Horší jsem moc nehrál. Byli jsme na 50/100 a já tam hodil 500, jakože raise. Hlásili ovšem call. Nechal jsem to tak a za další dvě hry se to opakovalo. T... Čti »


Jan Koukal – Squash vs. Poker

Jan Koukal – Squash vs. Poker 11.03.2014

8. března 2014 v Ostravě obhájil další titul a stal se po patnácté Mistrem České republiky ve squashi. Ve svých 30 letech má za sebou téměř 20letou kariéru vrcholového sportovce.  "Squash není sport, kterým bych se mohl zabezpečit na celý život, jako tenis nebo golf, ale toto jsou zážitky, které už mi nikdo nevezme – místa, které jsem procestoval a viděl. Je hodně kluků, kteří děl... Čti »


EUGENE KATCHALOV - Ve dne obchodník, v noci hráč

EUGENE KATCHALOV - Ve dne obchodník, v noci hráč 11.03.2014

Americký profesionál reprezentující Ukrajinu za Team PokerStars Pro na sebe nedávno strhnul pozornost v zatím posledním Main Eventu série European Poker Tour (EPT) v Deauville. Při honbě za Triple Crown byl Eugene Katchalov zastaven v heads-upu Sotiriosem Koutoupasem z Řecka. "Měl jsem nejlepší ruku a na flopu jsem neměl štěstí. Tak to prostě je. Upřímně, příliš mě to nerozhodilo. Nemů... Čti »


Petr

Petr "Olaf" Hlaváček - Legenda české pokerové scény 10.03.2014

Petr Hlaváček výrazně skóruje v turnajích České pokerové tour (ČPT) od listopadu 2013. V prosinci ukořistil titul ve finálovém turnaji série a nad hlavu vítězně pozvedl pohár šampiona ČPT. Jeho jméno je skloňováno v titulcích všech pokerových webů. "Přišlo to po přibližně 4leté nepřekonatelné smůle tady v Cardu. Ať si každý myslí co chce, ale reporty myslím hovoří jasně. Bylo to u... Čti »


Mario Bureš - Rok Šempiona 2013

Mario Bureš - Rok Šempiona 2013 13.02.2014

"Rozhodně nejsem matematický hráč. Řídím se citem a podle situace. Jsem schopen hrát s 5-3 a jsem schopen zahodit queeny. V momentě, kdy vím, že mám dát all-in, dám all-in – třeba i s 5-3. Někdy hraji hodně tight a někdy agresivně, střídám to, a proto si na mě lámou zuby. Lidi mi u stolu nic nevěří. Mojí výhodou bude asi image, kterou jsem si vybudoval. Jsem nepředvídatelný. Už j... Čti »


Victoria Coren - „Pro bohatší i chudší – Zpověď výjimečné ženy“

Victoria Coren - „Pro bohatší i chudší – Zpověď výjimečné ženy“ 28.01.2014

Ženy v pokeru – pokerové kočičky, ozdoby stolu nebo rovnocenní soupeři mužů? Jak se daří ženám ve světě pokeru, kde mají stále dominantní postavení muži? Lednové tištěné vydání magazínu Card Player Czech & Slovak hovoří o této problematice nejen v samostatném tematickém článku, ale také v exkluzivních rozhovorech s členkami Teamu PokerStars Pro. Jednou z nich není nikdo jiný než Victori... Čti »


Vanessa Selbst - Orlice práva a první dáma pokeru

Vanessa Selbst - Orlice práva a první dáma pokeru 13.01.2014

Dnes byl v Karibiku ve 12:00 EST rozehrán čtvrtý hrací den $ 25K PokerStars Caribbean Adventure (PCA) High Rolleru. Z postupujících 14 hráčů byl již eliminován Daniel Negreanu, a to světovým šampionem Gregorym Mersonem a další tři playeři včetně Dana Smitha. Ve hře zůstává 1. dáma živého pokeru Vanessa Selbst, která obhajuje loňský triumf na Bahamách, kde v totožném turnaji PCA f... Čti »


1234