Rozhovory

Mickey Dinsen Petersen - Ke štěstí stačí málo

Mickey Dinsen Petersen - Ke štěstí stačí málo 20.01.2015

"Upřímně si nemyslím, že patřím mezi ty úplně nejlepší. Spíše jsem tak nad průměrem. Myslím, že pokud jsem schopen si tím vydělávat, tak jsem dobrý. Pokud mám hovořit o tom, co dělám správně, co patří mezi mé kvality, tak je to vášeň, kterou mám pro hru stále, jak jsem již řekl dříve. Podle mě tě to dělá lepším, pokud poker miluješ jako hru a nepřemýšlíš o něm jen v kontextu peněz. Samozře... Čti »


Martin Jacobson - WSOP Main Event Champion

Martin Jacobson - WSOP Main Event Champion 20.01.2015

"Když jsem se dostal do finále, viděl jsem to jako obrovskou příležitost. Existuje mnoho věcí, které je možné podniknout, jak se připravit. Investoval jsem tedy do přípravy na finálový stůl enormní množství času. Uvědomoval jsem si, že se už do této situace nemusím nikdy dostat, takže to byla moje šance na to, abych se stal šampionem Main Eventu... Kontaktoval jsem své pokerové přátele. Za ... Čti »


Jan-Peter Jachtmann - Německý High Roller

Jan-Peter Jachtmann - Německý High Roller 04.12.2014

„Hraji poker. Není na tom nic špatného. Zapomeňte na negativní image. Je to fantastická dovednostní hra!“ To je motto předmluvy německé knihy 111 důvodů, proč milovat poker (Udo Gartenbach: 111 Gründe, Poker zu lieben) z pera Jana Petera Jachtmanna. Německý high stakes cashovkář se hry pokeru držel roky, ne však zcela na profesionální úrovni. Jako vydavatel pokerového magazínu v němčině a m... Čti »


Gaelle Baumann - Žena mezi žraloky

Gaelle Baumann - Žena mezi žraloky 15.11.2014

"Já miluji amatérské pole! Je to skvělá šance hrát tuhle hru bez všech těch žraloků a profíků, na které stejně nebudeš mít edge. Takže hrát s rekreačními hráči či amatéry, to je to nejlepší, co může být. Je to nejlepší EV. Já vlastně moc nechápu lidi, kteří si na tohle stěžují: „Jsou to amatéři, hrají tak špatně…“ Tak pokud hrají tak špatně, stačí se přizpůsobit a je vždy jednodušší hrát a... Čti »


Marek Fritz & Laco Červený: Poker brothers

Marek Fritz & Laco Červený: Poker brothers 13.11.2014

"Ja som v poslednom období zmenil pohľad na hru a mám k hráčom zdravý rešpekt, ale to neznamená, že si na nich neverím. Nemám potrebu byť kapitánom stola, ego ide u mňa bokom. Práve ego bol môj najväčší problém, ktorý mi skazil niekoľko dobre rozbehnutých turnajov," reaguje Marek Fritz na jednu z otázek v exkluzivním rozhovoru pro Card Player Czech & Slovak a Ladislav Červený doplňuje: "Vo ... Čti »


Sylvain Loosli - Hra mezi nejlepšími

Sylvain Loosli - Hra mezi nejlepšími 14.09.2014

"Úroveň těchto turnajů je vysoká. Hraješ proti mnoha zkušeným hráčům. Je to poměrně motivující hrát tyto turnaje, když vím, že hraji s těmi nejlepšími. Nutí tě to hrát svou nejlepší hru," hovoří Sylvain Loosli o oblíbenné sérii European Poker Tour (EPT).     "Řekl bych, že pokud chceš patřit mezi nejlepší, musíš s těmi nejlepšími soutěžit. Neustále." Mnoho mají profesionál... Čti »


Ludovic Lacay - Francouzský talent

Ludovic Lacay - Francouzský talent 14.09.2014

"Downswing je jen slovo, co se ale opravdu děje, je to, že nehraješ svou nejlepší hru," říká "Sir Cuts" Ludovic Lacay v rozhovoru pro Card Player Czech & Slovak. "...je nutné na hře pořád pracovat a já jsem za to rád, že se občas vyděsím a pochybuji o tom, zdali jsem dost dobrý." Jako pokerový hráč reprezentuje hernu Winamax, na kontě má deep runy všech major sérií (včetně Main E... Čti »


Michal Mrakeš - Skromnej kluk

Michal Mrakeš - Skromnej kluk 09.09.2014

"Možná kdybych nevycestoval, bylo by to jinak. Třeba v osmnácti letech, to bych byl asi víc divoký. V Austrálii to bylo na začátku těžké. Občas jsem musel přežívat se čtyřmi dolary v kapse a čekat na peníze. Možná to mě udělalo spořivým. Dnes si třeba rád zajdu na dobré jídlo. To mám rád. Když už tedy za něco utratím peníze, tak je to právě tohle," říká Michal Mrakeš, který v pos... Čti »


Dominik Pańka - Polská tajná zbraň

Dominik Pańka - Polská tajná zbraň 14.07.2014

"Nejsem člověk, který si koupí jachtu jako Dan Bilzerian. Možná bych si to ani nemohl dovolit. Vedu velmi klidný život a nemyslím si, že jsem se kvůli penězům jakkoli změnil. Občas mi přijde, že někteří lidé uvažují o mých penězích více, než o nich vůbec uvažuji já. Neustále se mě na to v Polsku někdo ptá a poukazuje na to: Tenhle kluk vyhrál hodně peněz! Ale já na to nemyslím. Někdy se směji s... Čti »


Gus Hansen - Velký Dán už je hodný kluk

Gus Hansen - Velký Dán už je hodný kluk 14.07.2014

"Vypadá to, že cokoli ve hře změním, jakkoli ji přizpůsobím, mí oponenti jsou schopni udělat ještě lepší změny. Zdá se, že jsou v tomto směru lepší, větší profesionálové, a je to samozřejmě velmi nebezpečný pocit." Gustav Hansen se v posledních letech potýká s velkými downswingy online a lidé se dohadují, zdali je "bankrot" a jak si vlastně může dovolit hrát. I on sám pochybuje o své hře a ... Čti »


1234