Martin „AABenjaminAA“ Hrubý

Martin „ AABenjaminAA“ Hrubý zahájil svoji čtvrtou sezonu jako, teď již jediný, český člen Teamu PokerStarPro. Martin Stazsko tým opustil a chce se věnovat více "jinému stylu" hraní, tak jsme se Martina zeptali i na tuto situaci. Martin se nám i svěří,  kolik času věnuje live pokeru,kolik grindění, kde ho můžeme v nejbližší době potkat a kolik času mu zbývá na rodinu.

Márty, zahájil jsi svoji čtvrtou sezónu jako PokerStar Pro. Jak bys zhodnotil svoje dosavadní působení v Teamu a jak se ti dařilo v roce 2012 ?

Ahoj. Ano to je pravda. Tento rok jsem s hernou PokerStars uzavřel již čtvrtou smlouvu. Bohužel letos jako jediný zástupce ČR. Určitě můžu říct,že můj nástup do týmu Pokerstars PRO byl více než podařený. Vyhlídli si mě ke konci roku 2009 a domluvili se na roční smlouvě od ledna 2010.A hned první sezóna v týmu Pokerstars PRO byla pro mě zatím nejlepší. Druhá sezóna rok 2011 byla pro mě v pokeru ta nejhorší sezóna, co jsem zažil. Naštěstí hned na začátku roku 2012, tedy 3.sezóna jako Pokerstars PRO se mi podařilo větší část ztrát z minulé sezóny dostat zpět. Koncem roku 2012 jsem začal své působení na pokerové scéně přesouvat i na cash game, kde se zatím docela daří.

 

Minulý rok byl s tebou v týmu také Martin Staszko, jak se ti s ním hrálo?

No, ona ta spolupráce v týmu není o tom,že bychom spolu hráli, ale spíš o reprezentaci a zastupování PokerStars. Během naší společné sezóny jsem měl tu možnost se s ním osobně několikrát sejít a musím říct, že je to moc fajn člověk. Je škoda, že jsem v týmu zůstal sám.

Mohl by si prosím tě našim čtenářům popsat, jak vypadá tvůj typický pracovní den?

Vstávám většinou později dopoledne a tak na hodinu si zalezu do teplé vany. Po výborném obědě od mojí úžasné ženy se jdeme projít spolu s naší neustále vysmátou dcerkou a psem. Pak si ještě chvilku hraju s malou, pokud nemám jiné povinnosti a v podvečer už v garáži, která už dávno jako garáž neslouží, zapínám počítač a usedám ke své 8-12ti hodinové online session.

A co rodina? Je určitě těžké skloubit hraní na live turnajích a on-line hraní s časem věnovaným rodině? Znám to sám, mám také 2 malé děti….. Tak jak jsi na tom ty?

Mám ženu a s ní roční holčičku. Pak ještě 10ti letého syna z předešlého vztahu.Takže, pokud jsem doma a hraju online,na to jsem odpověděl už vlastně v předešlé otázce. Na live turnaje jezdím většinou mimo republiku, takže jsem třeba týden mimo domov. Pak se snažím s rodinou alespoň na víkend nebo pár dní odjet na chatu,hory,dovolenou, zkrátka jim to nějak vynahradit.

Jak často se věnuješ on-line pokeru, a jak často hraješ live turnaje?

Online pokru se věnuji alespoň pár hodin každý den :-). Live turnaje jsem kvůli rodině hodně omezil, takže cca 10 větších turnajů za rok.

Prozraď nám tedy své nejbližší plány? Kde tě můžeme vidět na nejbližším live turnaji?

Určitě mě uvidíte již příští měsíc na EPT Londýn, pak se přesunu na Rozvadov na další zastávku Eureka Poker Tour. Dál zatím neplánuju. Mám samozřejmě určité povinnosti plynoucí ze smlouvy, k tomu si ale určitě ještě přiberu podle času nějaké další zajímavé turnaje.

 

Máš nějakého hráče, ze kterého máš respekt, a jsi nerad, když spolu hrajete?

Online by se našlo určitě dost hráčů, ze kterých mám respekt a co se týče live si momentálně nevybavuji hráče se kterým bych nerad hrál.

 

V pokeru jsi zaznamenal hodně úspěchů. Ale je nějaký z nich ten TOP, na který budeš vždy nejvíce hrdý?

Nevím jestli hrdý,ale určitě si nejvíce vážím druhého místa na EPT Vídeň.

Hodně hráčů prodává procenta z případného úspěchu v turnaji. Zeptám se, ještě stále prodáváš?

Ano stále prodávám-kupuji :-)

Dovol mi poslední otázku, co by si popřál nejen našim čtenářům, ale i všem československým hráčům do pokerového roku 2013 ?

Českým,ale i slovenským hráčům se poslední dobou více než daří, tak snad jediné co bych mohl popřát je "jen tak dál"!

Márty, děkuji ti za rozhovor a dovol mi, abych ti za celou redakci popřál v roce 2013 jen samé úspěchy a v každém turnaji ne-li vítězství, tak alespoň ITM. Takže GL…..

« Zpět