Petr Rychlý - Poker je zábava a relaxace

"Já poker nehraji pro peníze, ale skutečně pro zábavu. Nejsem ani pravidelným hráčem, nemám na to čas. Chodím hrát proto, že u pokeru poznávám fajn lidi, kteří řeší karetní kombinace, a je to pro mě velký relax. Vyčistím si u pokeru hlavu. Řešíme kombinace a strategii hry, nikdo mě neobtěžuje otázkami na veselé historky z natáčení. Vyhovuje mi to jako forma odpočinku. Samozřejmě jsem emotivní člověk a rád vyhrávám," říká Petr Rychlý v exkluzivním rozhovoru pro magazín Card Player Czech & Slovak 3/2015.

Petra Rychlého jako herce, baviče, dabéra či režiséra znají čeští i slovenští diváci dost dobře, ale jako pokerového hráče? Od doby, kdy poprvé usedl k pokerovému stolu v televizi v pořadu Poker Star, již uplynula řada let. Co přišlo jako možnost naučit se o hře něco více, se proměnilo ve vášeň, která Petra Rychlého provází dosud. Kam chodí hrát? Jak se mu u pokerových stolů daří? Jaké má zkušenosti s coachingem? Dozvíte se v rozsáhlém interview v aktuálním květnovém vydání.

Předplatné si zajistíte zde.

Redakce časopisu Card Player Czec & Slovak tímto děkuje Card Casino Prague za poskytnutí zázemí/prostor pro focení s Petrem Rychlým (na fotografii výše s managerem Card Casina Prague Václavem Rychtaříkem).

Foto: Silvie Outratová pro Card Player Czech & Slovak

Fotogalerie

« Zpět