Joe Stapleton - Jen „nice guy“, který chce bavit

"V podstatě jsme s mým kamarádem byli první dva z naší party kámošů, kteří se přesunuli do Los Angeles. Neměli jsme vlastně ani nábytek. Neměli jsme ani peníze. Sedávali jsme v našem bytě na přepravkách od mléka a rozdávali jeden druhému karty ke hře Holdemu," vypráví Joe Stapleton o svých pokerových zkušenost, které předcházely práci pro pokerová média.

Nebyly to zkušenosti zásadní, ale jeho hlad po práci a otevřenost drobným příležitostem ho nakonec dovedly ke komentování těch největších pokerových eventů na světě.

"Částečným důvodem, proč jsem tehdy chtěl psát komedie, bylo to, že jsem si nechtěl přiznat, že chci být před kamerou. Bylo to těžké. Žil jsem v LA, každý chtěl být herec, každý se chtěl stát komikem a já říkal: ´Ne, ne, jsem v pohodě. Chci jen psát.´
Nebyl jsem k sobě úplně upřímný. Tajně jsem si vždy přál být před kamerou a dnes mám skvělou možnost v pořadech EPT a také mám sebevědomí, které je potřebné, abych mohl dělat stand-up comedy."

V exkluzivním rozhovoru pro české a slovenské čtenáře se dočtete o celé jeho profesní cestě, o tom, zdali hraje poker a kolik vlastně pokeru věnuje času, jak se připravuje na kometování přenosů a co je jeho snovým povoláním. Rozhodně si nenechte ujít!

Předplatné si zajistíte zde.

Foto: Neil Stoddart/European Poker Tour

Fotogalerie

« Zpět