Natalie Hof - Děvče odvedle

"Peníze jsou opravdu jen papír. Nechápu, jak se lidé, kteří by si mohli jen v poklidu užívat života, neustále pachtí za penězi. Vždyť kolik je mezi německými hráči milionářů, přesto stále hrají online, cestují po světě, ale vlastně ani nevidí města, jen casina. Nemyslí na budoucnost. Život je víc než jen vydělávání peněz a hra pokeru,"  hovoří na téma hodnot německá PokerStars Friend Natalie Hof.

Natalie je známou osobností německé pokerové komunity. Na svém kontě nemá dech beroucí výhry z živých turnajů. Uplatňuje se hlavně jako moderátorka, při komentování eventů a prezentování německých pokerových TV show. Díky sponzorskému dealu, který uzavřela s hernou PokerStars, ji vídáme častěji v turnajích European Poker Tour. Poker však v jejím životě není jedničkou.

Kromě velmi blízkého vztahu k rodině, partnerovi, kterým je světový pokerový šampion Pius Heinz, hraje v jejím životě prim práce s dětmi, a to tam, kde je třeba speciálního úsilí - při integraci přistěhovalců do škol. Tam kde chybí tituly turnajové, může se Hof pochlubit vzděláním. I zde však není hotova a hodlá pokračovat. Více se dozvíte v exkluzivním rozhovoru v akutální vydání tištěného časopisu Card Player Czech & Slovak 2/2015.

Předplatné si zajistíte zde.

Foto: European Poker Tour

Fotogalerie

« Zpět