(Zdaleka ne) všechny tváře Luďka Staňka

"Pro mě to byl vždy koníček. Já jsem současně dělal milion dalších věcí – psal jsem, tehdy jsem vedl i nějaké lifestylové časopisy, pracoval jsem jako moderátor v Rádiu 1; pak prostě jednou ty pokerové televizní přenosy někdo přivezl do České republiky. Tehdy to dělal myslím bwin. A protože jsem byl jeden z mála, kteří věděli, jak to má vůbec vypadat, tak jsem si řekl, že to zkusím...

Neměl jsem žádnou dramatickou televizní zkušenost, ale líbilo se mi to a chtěl jsem to zkusit. Nabídku dostal Tomáš Kvapil, sám si na to netroufnul, tak jsem do toho šel s ním. S Tomášem jsem spolupracoval určitou dobu. Musel pak moderování nechat a já jsem u toho zůstal a začal jsem kooperovat s Václavem (Rychtaříkem)."

Žurnalista, blogger, moderátor, trochu otrávený, unavený, leč vždy zvědavý - Luděk Staněk má mnoho tváří, zájmů a rád zkouší věci, se kterými nemá příliš zkušeností. Odvaha a chuť se je naučit mu však nechybí.

O čem bude řeč? O komentování přenosů z těch největších živých pokerových eventů světa. Ale nejen to. V rozhovoru pro aktuální vydání česko-slovenského magazínu Card Player se Luděk rozpovídal o psaní, čtení, prvním držení karet i pokerových žebříčcích.

Předplatné si zajistěte zde.

Foto: Tomáš Stacha/Card Casino Prague

Fotogalerie

« Zpět