Mickey Dinsen Petersen - Ke štěstí stačí málo

"Upřímně si nemyslím, že patřím mezi ty úplně nejlepší. Spíše jsem tak nad průměrem. Myslím, že pokud jsem schopen si tím vydělávat, tak jsem dobrý. Pokud mám hovořit o tom, co dělám správně, co patří mezi mé kvality, tak je to vášeň, kterou mám pro hru stále, jak jsem již řekl dříve. Podle mě tě to dělá lepším, pokud poker miluješ jako hru a nepřemýšlíš o něm jen v kontextu peněz. Samozřejmě jsem ohledně peněz zodpovědný, ale je to spíše o vysokém skórování a hře jako takové. Nikdy také nehraji hru nad svůj bankroll, hodně studuji, nebojím se přiznat chybu, nebo když něčemu nerozumím, což se děje neustále, tak se ptám, nebo požádám o pomoc. Je dobré být určitým způsobem skromný, ale mít i zdravou sebedůvěru. Musí to být vyrovnané."

Několikanásobný držitel onlinové Triple Crown, člen Team PokerStars Online, milovník knih a hlavně online pokeru. Zatímco někteří jeho kolegové usedají k online grindu jako k 12hodinové směně u pásu, Petersen hraje s nadšením malého dítěte o Vánocích. Pod nickem "mement_mori" skóruje Petersen online již řadu let.

O pokerových začátcích, rodině, vysněné práci, vášni pro hru, roli ambasadora pokeru i procesu učení hovoříme s Mickeym Petersenem v aktuálním vydání časopisu Card Player Czech & Slovak 1/2015.

Předplatné si zajistěte zde.

Foto: Neil Stoddart/European Poker Tour

Fotogalerie

« Zpět