Marek Fritz & Laco Červený: Poker brothers

"Ja som v poslednom období zmenil pohľad na hru a mám k hráčom zdravý rešpekt, ale to neznamená, že si na nich neverím. Nemám potrebu byť kapitánom stola, ego ide u mňa bokom. Práve ego bol môj najväčší problém, ktorý mi skazil niekoľko dobre rozbehnutých turnajov," reaguje Marek Fritz na jednu z otázek v exkluzivním rozhovoru pro Card Player Czech & Slovak a Ladislav Červený doplňuje: "Vo všeobecnosti, nemám problém sedieť s hocikým, ale rešpekt, to je niečo iné, ten mám voči dobrým hráčom. Ale nemám vyslovene niekoho, s kým by som nechcel sedieť pri stole. Hrať sa dá totiž vždy s každým."

I slovenská pokerová scéna přináší pravidelně pozitivní výsledky na domácím i světovém okruhu  a my přinášíme čtenářům rozhovory, reportáže a články právě ze Slovenska a v jejich jazyce. Výjimkou není ani listopadové vydání, kde kromě mnoha reportáží a novinek ze Slovenské republiky zařazujeme leading interview se dvě známými postavami pokerové komunity.

Jména obou hráčů zaplnily stránky našeho magazínu již dříve. Naposledy výrazně exceloval Marek Fritz v Main Eventu GCOP v srpnu, kde ukořistil titul šampiona. Laco pak na svůj ITM list zapsal vynikající 9. místo z The Grand Live v estonském Tallinu. Oba playery často zastihnete u pokerových stolů na Slovensku, ale také v Casino Kings v Rozvadově.

Netradiční, osvěžující a vtipné two-on-one interview naleznete v aktuálním vydání tištěného magazínu na stáncích od 10. listopadu 2014.

Předplatné si zajistěte zde.

Foto: archiv

Fotogalerie

« Zpět