Liv Boeree - Holka z Kentu

"...když se nad tím zamyslíš, je to šance pro začínající hráče, aby se mohli zapojit, takže to bude více amatérské pole. Ale proč by to někdo nechtěl hrát? Je to super. Chápu, že to může být trochu frustrující, ale na druhou stranu, musíš pochopit, že se lidé učí. Chceme nové hráče. Je třeba trpělivosti vůči všem. Jsou tam lidé, kteří se chtějí pobavit a jsou tam hráčky, které se učí. Budou pomalejší, budou dělat chyby a to je součástí hry. Pokud to někdo opravdu nesnáší, tak ať je prostě nehraje. Ale kdo by nechtěl hrát proti začátečníkům? Pokud nemůžeš hrát proti začátečníkovi, pak bude možná vhodné, když začneš zkoumat svou vlastní hru," hovoří o ladies eventech Liv Boeree - britská členka Teamu PokerStars Pro - pro Card Player Czech & Slovak 3/2014.

Boeree pochází z Velké Británie, narodila se v Kentu v roce 1984, vystudovala fyziku a astrofyziku na univerzitě v Manchestru. Rozhodně není "pouze" pokerovou hráčkou. Co podniká ve svém volném čase, jaké projekty chystá a jak hodnotí své poslední úspěchy?, to vše se dočtete v tištěném vydání magazínu.

 

Třetí letošní vydání česko-slovenského Card Playeru http://ow.ly/xo12L naleznete v distribuci od 12. května do 10. července přibližně: http://ow.ly/xo0Pr. Poté máte možnost zakoupit výtisk v našem e-shopu nebo poptávat na predplatne@card-player.cz.

Foto: Neil Stoddart (Liv společně s Martinem Staszkem, EPT Prague)

Fotogalerie

« Zpět