EUGENE KATCHALOV - Ve dne obchodník, v noci hráč

Americký profesionál reprezentující Ukrajinu za Team PokerStars Pro na sebe nedávno strhnul pozornost v zatím posledním Main Eventu série European Poker Tour (EPT) v Deauville. Při honbě za Triple Crown byl Eugene Katchalov zastaven v heads-upu Sotiriosem Koutoupasem z Řecka.

"Měl jsem nejlepší ruku a na flopu jsem neměl štěstí. Tak to prostě je. Upřímně, příliš mě to nerozhodilo. Nemůžu se naštvat na smůlu. Mohu se rozčilovat na sebe a na špatné hraní, ale štěstí není něco, co můžu ovládat. Měl jsem smůlu již mnohokrát a měl jsem také mnohokrát štěstí. Již jsem byl na jeho místě, kde jsem měl dobrý run a uštědřoval jsem hráčům bad beaty. Takto to funguje u každého hráče. Musíte si uvědomit, že to je součástí hry, a to je vše. Určitě tam byly některé handy, které jsem mohl odehrát trochu jinak, ale celkově jsem byl se svou hrou spokojen. To je vše, co od sebe mohu žádat," hovoří Katchalov v rozhovoru pro Card Player Czech & Slovak den po utkání na finálovém stole.

Katchalov, který v roce 2011 získal prestižní ocenění Player Of the Year amerického magazínu Bluff, je zpět po dvouletém neúspěšném období. Jaká byla jeho cesta downswingy a proč je za tyto dva roky vděčný? Jak je spojen s postavou obžalovaného šampiona WPT Vadima Trinchera? 

Rozhovor v aktuálním vydání časopisu vznikl částečně na sklonku roku 2013 v Praze a částečně po runner-up umístění ve výše zmiňovaném ME EPT 10 Deauville.

Foto: Neil Stoddart/EPT

Fotogalerie

« Zpět