Petr "Olaf" Hlaváček - Legenda české pokerové scény

Petr Hlaváček výrazně skóruje v turnajích České pokerové tour (ČPT) od listopadu 2013. V prosinci ukořistil titul ve finálovém turnaji série a nad hlavu vítězně pozvedl pohár šampiona ČPT. Jeho jméno je skloňováno v titulcích všech pokerových webů.

"Přišlo to po přibližně 4leté nepřekonatelné smůle tady v Cardu. Ať si každý myslí co chce, ale reporty myslím hovoří jasně. Bylo to už něco mezi nebem a zemí. Nezměnilo se tedy nic. Z mého pohledu jsem hrál jako vždycky. Přežil jsem ty důležité hry a vyhrál jsem nejen v listopadovém a lednovém high rolleru, ale také v prosincovém finále. Ten freeroll byl pro mě ještě cennější, protože je zkrátka ročně jen jeden. O to víc mě to těší, že na tom poháru jednou štítek mít budu. I když to docela flákají, naposledy tam je jméno Filipa Gruse z prvního ročníku."

Hlaváček je dobře známou a legendární postavou českého pokerového okruhu a také osobností kontroverzní. Je pravda, že jeho účast v turnajích či cash game nenechává nikoho chladným. Kolují historky, v kuloárech se šíří různé zprávy a Petr je "po zásluze" odměněn pověstí, kterou - jak sám tvrdí - mu již nikdo neodpáře. 

O historických momentech pražské pokerové scény, o tom, jak vnímá sám svou osobnost, čemu se herně věnuje, ale i o rodině a dětech, hovoříme s Petrem Hlaváčkem v aktuálním vydání Card Player Czech & Slovak 2/2014. 

V prodeji na stáncích a prostřednictvím předplatného.

Foto: Tomáš Stacha, ČPT

Fotogalerie

« Zpět