Veronika Kokočeva - Královna České pokerové tour

Známá osobnost lokálních pokerových eventů Veronika Kokočeva pro Card Player Czech & Slovak 05-06/2013 – tedy poslední vydání minulého roku říká: „Zaprvé si nemyslím, že jsem nejlepší turnajová hráčka v ČR. Nevím, kdo to říká. A také bych se určitě nenazvala profesionální hráčkou. Neživí mě to. Hraji pár turnajů v měsíci. V tuto chvíli na to ani nemám tolik času. A přiznám se, že bych ani nechtěla být profesionální hráčka. Zjistila jsem, že by mě to nebavilo. Loni v listopadu jsem na Czech Poker Festivalu hrála asi 6 dní v kuse. Víceméně každý den jsem byla v nějakém turnaji a ten pátý či šestý den už jsem toho měla, jak se říká, plné zuby. Nedokážu si představit, že ti profíci hrají živou hru, do toho hrají denně online – to by mě zabilo.“

Jak se dívá na ženské hráčské pole či co ji opravdu živí? Kdy a jak objevila online poker? Rozsáhlé povídání s jednou z nejvýraznějších českých hráček jste měli možnost číst v předcházejícím čísle.

Otázka žen v pokerové komunitě je ovšem znovu otevřena v lednovém vydání česko-slovenského Card Playeru. V roli respondentů se objeví dvě známé ženy světového pokerového okruhu.

Foto: Tomáš Stacha

Fotogalerie

« Zpět