Vítek "indy.songo" Pešta

Čerstvý Mistr České republiky v NLH 6-maxu Vítek Pešta letos sbírá tituly jeden za druhým. Překonal pole netradičních mistrovských turnajů v pražském Casinu Amabassador, získal druhý titul šampiona prestižní České pokerové tour a v těchto dnech okupuje stoly Card Casina Prague, kde bojuje o mistrovské tituly Czech Poker Festivalu 2013.

"Online ti dá herně nejvíce zkušeností. Pouze živou hrou se příliš neposuneš. V té starší generaci online hráčů mnoho není. Online reguláři nejsou schopni akceptovat řeči, které jsou u živého pokeru tak nějak běžné – různé stěžování si, vyčítání – to u online pokeru není a věřím, že to může té online generaci vadit. Ti to pak různě ventilují na sociálních sítích nebo si na tuto skutečnost stěžují mimo pokerové stoly. Dá se tedy říci, že tyto skupiny hráčů nejsou úplně na stejné vlně," vyjadřuje se Vítek Pešta k neshodám mezi různými generacemi hráčů v rozhovoru pro česko-slovenský CardPlayer.

Rozhovor s Mistrem ČR v několika pokerových disciplínách přináší aktuální tištěné vydání Card Player Czech & Slovak 5-6/2013. 

Foto: Czech Poker Festival, Tomáš Stacha

Fotogalerie

« Zpět