Jan Nakládal - Shooting Star z Hané

Z letošní rekordní World Series of Poker zbývá odehrát finálový den posledního 62. eventu – Main Eventu WSOP. Známá devítka hráčů „November Nine“ se utká o celkových $ 26.662.046 a nový světový šampion si připíše přes 8,3 milionů dolarů. Jeden z našich nadějných mladých profíků bude 4. listopadu 2013 ve slavném klání chybět, přestože se po několikadenním turnajovém maratonu propracoval až do 7. dne tohoto neoficiálního mistrovství světa.

"Určitě jsem byl zklamaný. Je to turnaj s 6 tisíci hráči a za život jich tolik neodehraješ. Když už jsi takhle daleko, pomýšlíš na ty nejvyšší mety. Minimálně na finálový stůl, který má tím, že se hraje v listopadu, obrovskou přidanou hodnotu. Kdybych byl osmý, ani by mi to tak nevadilo. Měl jsem až 9 milionů v žetonech a na finálovém stole jsou hráči, kteří mají kolem 6 milionů, o to víc mě to mrzí," komentuje vyřazení před FT Jan Nakládal v rozhovoru pro český magazín Card Player.

Nejen o návštěvě Las Vegas a účasti na WSOP 2013 se dočtete v rozhovoru s Janem Nakládalem v aktuálním čísle Card Player Czech & Slovak 04/2013.

Foto: Tomáš Stacha

Fotogalerie

« Zpět