Rozhovory

Marek Krupár - Rád by som do Bratislavy dostal WPT alebo EPT turnaj

Marek Krupár - Rád by som do Bratislavy dostal WPT alebo EPT turnaj 08.07.2015

Často se v pokerovém prostředí setkáváme s osobnostmi, které stojí na druhé straně stolu, ať už jsou to ředitelé společností, inovátoři, manageři casin či dealeři, kteří na sebe upoutají precizností své práce. I v Card Player Czech & Slovak čtenářům tyto persony představujeme. Mnohdy vycházejí z herního prostředí, nestanou se z nich profesionální hráči, ale uchovají si vášeň pro hru pokeru ... Čti »


Ondřej Závodský - O přípravě legislativy a problematice pokeru

Ondřej Závodský - O přípravě legislativy a problematice pokeru 08.07.2015

Nové vydání magazínu Card Player Czech & Slovak 4/2015 přináší jeden méně tradiční rozhovor s člověkem, který poker nehraje, ani nemůže hrát, přesto však jeho tým podobu pokeru v České republice ovlivní. Hovoříme s náměstkem ministra financí České republiky JUDr. Ondřejem Závodským, Ph.D. "Pokud to chceme vyřešit skutečně transparentně – to znamená zadat, pořídit a vybudovat tuto zakázk... Čti »


Jennifer Shahade - Mezi šachovnicí a pokerovými stoly

Jennifer Shahade - Mezi šachovnicí a pokerovými stoly 08.07.2015

Vždy měla kolem sebe vzory, hráče, ke kterým mohla vzhlížet, učit se od nich. Ať už to byl její otec - šachový mistr a backgammonový šampion Michael Shahade, či její bratr Greg, který je (kromě "nálepky" Mezinárodní šachový mistr) jedním z prvních hráčů registrovaných na online poker roomu PokerStars a hře pokeru se do Černého pátku věnoval několik let. Vysoká herní úroveň jejího otce a bratra ... Čti »


Petr Rychlý - Poker je zábava a relaxace

Petr Rychlý - Poker je zábava a relaxace 19.05.2015

"Já poker nehraji pro peníze, ale skutečně pro zábavu. Nejsem ani pravidelným hráčem, nemám na to čas. Chodím hrát proto, že u pokeru poznávám fajn lidi, kteří řeší karetní kombinace, a je to pro mě velký relax. Vyčistím si u pokeru hlavu. Řešíme kombinace a strategii hry, nikdo mě neobtěžuje otázkami na veselé historky z natáčení. Vyhovuje mi to jako forma odpočinku. Samozřejmě jsem emoti... Čti »


Sam TheSquid Grafton - Charakter u stolu

Sam TheSquid Grafton - Charakter u stolu 16.05.2015

"Byla to výzva a mně to dalo intelektuální a sociální možnost realizace. Taky jsem tehdy neměl moc peněz, byl jsem docela švorc. Peníze šly do studia a tak. Vyhrát třeba 500 liber, to bylo něco. To bylo ohromné množství peněz. Dost rychle mi to šlo, a když jsem pak odjel do Londýna za prací, hrával jsem po večerech živou cashovku. Jen tak pro zábavu, jednou, či dvakrát týdně. Pak jsem vzal jedn... Čti »


Joe Stapleton - Jen „nice guy“, který chce bavit

Joe Stapleton - Jen „nice guy“, který chce bavit 14.05.2015

"V podstatě jsme s mým kamarádem byli první dva z naší party kámošů, kteří se přesunuli do Los Angeles. Neměli jsme vlastně ani nábytek. Neměli jsme ani peníze. Sedávali jsme v našem bytě na přepravkách od mléka a rozdávali jeden druhému karty ke hře Holdemu," vypráví Joe Stapleton o svých pokerových zkušenost, které předcházely práci pro pokerová média. Nebyly to z... Čti »


Natalie Hof - Děvče odvedle

Natalie Hof - Děvče odvedle 09.03.2015

"Peníze jsou opravdu jen papír. Nechápu, jak se lidé, kteří by si mohli jen v poklidu užívat života, neustále pachtí za penězi. Vždyť kolik je mezi německými hráči milionářů, přesto stále hrají online, cestují po světě, ale vlastně ani nevidí města, jen casina. Nemyslí na budoucnost. Život je víc než jen vydělávání peněz a hra pokeru,"  hovoří na téma hodnot německá PokerStars Friend ... Čti »


Marek Blaško - „Potrebujem mať sebavedomie, aby som to vôbec mohol hrať

Marek Blaško - „Potrebujem mať sebavedomie, aby som to vôbec mohol hrať" 09.03.2015

"Keby boli všetci hráči dobrí, keby to všetko boli regovia, tak sem nejazdím a hrám skôr na Slovensku, kde hrajú novici a začiatočníci. Nemecká komunita, ktorá je tu, nie je na veľmi vysokej úrovni, čo sa skillu týka, tí hráči si chcú len zahrať, hrajú to pre zábavu. Ja to pre zábavu nehrám, hrám to pre peniaze, pre to, aby som mohol platiť nájom, poistky a školu deťom. Hrám to pre to, aby to n... Čti »


George Danzer - Wunderkind z Brazílie

George Danzer - Wunderkind z Brazílie 09.03.2015

"Vždycky jsem chtěl získat náramek. Byl to hlavní motiv to hrát. Poprvé když jsem jel na World Series v roce 2005, už tehdy jsem ho chtěl. Nakonec to trvalo skoro 10 let, což tedy nebylo součástí plánu, ale alespoň jsem se nevzdal. Občas se mě ptala moje máma: „Kdy začneš v životě dělat něco opravdového?“ Říkával jsem, že možná: „Možná až vyhraju náramek a stanu se světovým šampionem ... Čti »


(Zdaleka ne) všechny tváře Luďka Staňka

(Zdaleka ne) všechny tváře Luďka Staňka 20.01.2015

"Pro mě to byl vždy koníček. Já jsem současně dělal milion dalších věcí – psal jsem, tehdy jsem vedl i nějaké lifestylové časopisy, pracoval jsem jako moderátor v Rádiu 1; pak prostě jednou ty pokerové televizní přenosy někdo přivezl do České republiky. Tehdy to dělal myslím bwin. A protože jsem byl jeden z mála, kteří věděli, jak to má vůbec vypadat, tak jsem si řekl, že to zkusím... Neměl... Čti »


1234