Squash-poker letos v létě nebude chybět

I letos fanoušci sportovních klání nepřijdou o kombinovaný turnaj ve squashi a pokeru. V pořadí již 3. ročník mezinárodního Mistrovství České republiky (MMČR) ve Squash-Pokeru se uskuteční v první polovině měsíce srpna a již dnes je kapacita téměř naplněna. Pokud tedy máte zájem, kontaktujte zástupce organizátora Tonyho Felfela na tel. čísle 777 221 101. Kapacita 20 hráčů byla včera navýšena na 24!

Loňský ročník - účast Guse Hansena a Inny Puhájkové

 

Letošní šampionát je produktem spolupráce Kasina WIN! a Squashparku Cibulka, dalšími partnery pak jsou: Urbanstore.cz, sázková kancelář MaxiTip, ČAFH, Speed8, PokerLife.cz a Pokerzive.cz.

Loňský ročník - pokerová část, Hansen & Koukal

 

Mezi účastníky zcela jistě uvidíme mnohonásobného squashového mistra Jana Koukala a pořadatelé slibují i další zajímavou účast českých sportovců. Podle Tonyho Felfela může MMČR ve squash-pokeru vyhrát opravdu každý, uvedl web Pokerživě.cz. 

Aktualizace: 

Včera večer pořadatelé potvrdili účast těchto hráčů: Tony Felfel, Jan Koukal, Dan Frajt, Matěj Frajt, Dominik Rodinger, Lukáš Dlouhý, Vláďa Malák, Petr Šubík, Vítek Pešta, Aleš Karban, Jan Hedbávný, Hynek Bláha, Pavel Šourek, Vanda Seidelová Horáčková, Jiří Horáček, Patrik Žák, Martin Klejna.

Letos se kombinovaný turnaj odehraje v jednodenním formátu, a to 12. srpna 2015. Buy-in do šampionátu činí 3.500 Kč, přičemž 3k míří do prize-poolu a 500 Kč je určeno na pokrytí nákladů spojených s pořádáním MMČR. Squashová část odstartuje v poledne a pokerová pak bude rozehrána v 19:00. Ke stolům hráči usednou se starting stacky dle umístění ve squashové části.

 

Důležité informace:

Datum konání: středa 12. 8. 2015

Místo konání: Squashpark Cibulka - squash, Kasino WIN! - poker

Harmonogram:

squash --- 11:00 - 11:30 - registrace, 11:45 - losování, 12:00 začátek hry

poker --- 19:00 

Startovné: 3.000 + 500,- Kč

CAP: 24 hráčů

Všichni účastníci dostanou zdarma triko od Urbanstore.cz, volný tiket na sportovní sázky v hodnotě 200,- Kč od MaxiTip a energetický nápoj Speed8.

Fotogalerie

« Zpět