Card Player Czech & Slovak 6/2015 - Jsme poker?

Z EDITORIALU 6/2015

Dalo by se říci, že ještě několik let nazpět by za tvrzením herny We are poker stála celá hráčská základna. Dnes se skupina elitních hráčů herny bouří, členové Team Pro online většinou mlčí a ozývají se silné hlasy grinderů, high stakes scény. Na světlo světa se dostaly další změny ve věrnostním systému herny a vlna nelibosti pohnula sociální sítí a pokerovými platformami. Z jedné strany zní, že jsou změny nevyhnutelné a že herna jen následuje ostatní a mění obraz svého byznysu – reaguje na aktuální situaci na trhu. Těžko však argumentovat s ucelenými názory pokerových profesionálů. Velmi jasně dokazují (včetně propočtů), že vše není zdaleka v pořádku a že hlavní odůvodnění změn typu bohatým bral, chudým dával = pozitivní přínos pro všechny - je jen nepravdivou zástěrkou. Samotná herna pak celé věci s nedostatkem transparentnosti příliš nepomáhá. Seznam změn omylem unikl na veřejnost na počátku listopadu. Většinu komunity nejspíše neovlivní, týká se přeci jen malého procenta hráčů. Ale jsou to právě ti, kteří scénu vybudovali, ti nejpracovitější, ti, kteří roky stojí ostatním vzorem. Bez nich nejsme poker. Na kauzu v tomto vydání reaguje blogem grinder SuperUorMe.

Poslední vydání roku již jistě máte doma - pročteno, založeno, či zatím nachystáno k prolistování. Listopadovo-prosincové vydání se objevilo na stáncích v polovině 11. měsíce 2015 a čtenářům opět přineslo tři velké rozhovory a množství reportážních článků ze zahraniční i domácí pokerové scény. Vyzpovídáme Pavla Novotného, našeho Obávaného Řezníka z Badenu, Vítězslava Čecha a Anthonyho Zinna. Lehce se tématicky otíráme o poslední novinky - změny herny PokerStars - v emotivním blogu (více se však tímto problémem budeme zaobírat až v následujících číslech). 

Jako ostatně vždy se naučíte něco nového ve strategických článcích Lukáše Horáka, Dustyho Schmidta či Eda Millera. Nechybí novinky, střípky a blog Honzy Koreše.

Předplatné si zajistíte zde.

Příjemné čtení všem!

Fotogalerie

« Zpět