Alex Dreyfus: TV Studio GPI & Poker Entertainment Company

Global Poker Index (GPI) testovala v beta verzi svou TV stanici v 3denní reportáži z festivalu SCOOP, ve které se představili moderátoři Laura Cornelius a Neil Channing. GPI, respektive mozek celé operace Alex Dreyfus, tak následují svou mantru „Sportify Poker“, a to uvedením originálního video obsahu na populární herní platformu Twitch. Zahájení vlastního vysílaní má za úkol vytvořit video platformu, která bude podporovat spuštění dalšího projektu GPI Global Poker League a ostatních iniciativ společnosti. Nová GPI TV má své zkušební vysílání za sebou a podle slov Dreyfuse se bude dále soustředit na zlepšování obsahu. My zatím přinášíme výňatek z blogu, který last minute publikoval Dreyfus před spuštěním vysílání. Pokud zatím stále nemáte účet na Twitch, bude ten pravý čas si ho založit a sledovat třeba právě GPIPoker, brzy totiž tato stanice přinese další coverage akce live i online.

Z blogu Alexandra Dreyfuse ze dne 21. května 2015

Entertainment Poker Company

Od úspěchu Global Poker Masters (World Cupu pokeru) na Maltě jsme zdokonalili naše schopnosti v rámci livestreamu a vytváření digitálního obsahu. Vztah společnosti s Twith.tv nám umožnil zpřístupnit GPM 870.000 unikátních diváků a jednoduše řečeno – chytlo nás to. Zdá se, že Twitch je v tom s námi: „Vzhledem k tomu, že GPI pro Twitch komunitu vytváří hvězdný obsah, jsme rádi, že spolupráce s touto společností pokračuje a můžeme jí pomoci rozšířit působnost na naší platformě,“ říká Scott Ball, vedoucí oddělení Poker Partnerships na Twitchi.

Rád bych GPI viděl jako pokerovou laboratoř. Věřím, že pokud chceme přijít na trh s nějakými inovacemi, jediným možným způsobem je úvodní otestování. Do zařízení nového televizního studia na Maltě jsme hodně investovali (ano, to je v Evropě) a máme v plánu v budoucnu vytvořit další dvě studia.

Dost řečí tedy – sledujte jak dostojíme svých slov a nalaďte se na naše první experimentální vysílání od pátku do neděle od 8 hodin večer CET na http://www.twitch.tv/gpipoker

Jak jsem již zmínil, naší novou komentátorkou je Laura Cornelius, kterou znáte z Pokernews či Pokerstars.tv. Povede naše show a k ní se připojí další hosté, experti a komentátoři.

V červnu pak bude následovat WSOP show realizovaná našim týmem z GPI stánku umístěného v Riu v Las Vegas a našich pracovníků zde na Maltě, a dále pravidelná týdenní reportáž z toho nejlepšího na online turnajové scéně.

--

Budování zkušenosti fanouška

Zatímco většina pokerového ekosystému je postavena na zkušenosti zákazníka, GPI se zaměřuje na rozšíření zkušeností fanoušků, a to zprostředkováním digitálního obsahu a soutěže ve svém základním modelu. Je to běh na dlouhou trať a ne takový, který dokončíme jak se říká „za rozbřesku“. Investujeme však vše do toho, aby poker zahrnoval reálnou týmovou strategii prostřednictvím GPM a GPL a zároveň zviditelňujeme ty nejlepší pokerové hráče na světě v rámci GPI žebříčků a jiných aktiv.

Nyní tedy pojďme vyzkoušet, selhat, zlepšit se a hlavně „Sportifikovat Poker“ a vytvořit z GPI zábavní pokerovou společnost.

Alex Dreyfus

 

Fotogalerie: GPI/Alex Dreyfus

GPIPoker tým, zákulisí s Alexem, z druhé strany kamery a stánek GPI WSOP 2015

Fotogalerie

« Zpět